Nabízené služby

Stránky na míru dle dohody

Velmi mi záleží na zpětné vazbě s klientem a proto vždy prvně proberu smysl vytvoření webové prezentace a až potom přecházím k realizaci. Nejlepší práce je taková, která je pro obě strany výhodná a proto se snažím pomoct, kde to jde. Nejde mi pouze o to stránky napsat, jde mi o to je napsat pořádně. Proto dávam svým klientům zpětnou vazbu, co by šlo v jejich návrhu vylepšit, ale naoplátku čekám to stejné od vás.

Po dohodě je možné realizovat i jiné něz nabízene typy stránek. Neváhejte a ozvěte se mi na email: info@mhlavac.net. Pokud vám email nevyhovuje tak můžete použit jiný komunikační nástroj více zde.

Poskytuji

 • Redakční systémy, CMS

  Redakční systémy, CMS

  Jednoduché webové stránky, které vám umožní psát články, vytvářet kategorie a nové navigační prvky. Možnost překladů do více jazyků a přidání speciálních funkčních stránek.Odkazy na sociální sítě (addthis).
  Optimilizace stránek pro vyhledávače. Možnost vkládání google adsense.
 • Fotogalerie

  Fotogalerie

  Fotky na webu v pěkné a uspořádané formě. Možnost seskupování fotek do neomezeného počtu úrovní. Uživatelské hlasování u každé fotky. Možnost diskusí u fotek, odkazování fotek.
  Automatické formátování fotek. Použití javascriptových prvků, aby bylo prohlížení fotek příjemnějši. Podpora pro cooliris.
 • Prezentace firem

  Prezentace firem

  Přehledná prezentace firmy, která bude výstižná pro vaše zákazníky. Dle požadavků navrhneme stránku. Podle Vaši odezvy upravíme design tak, aby vyhovoval právě vám a vašim zákazníkům.
  Interaktivní prvky na stránkach jsou dobrým způsobem, jak přilákat pozornost. Po domluvě web velmi rádi rozpohybujeme tak aby byl zajimavým pro každého.
 • Interaktivní stránky

  Interaktivní stránky

  Webové stranky už nejsou jen prostředkem pro zobrazení nepohyblivého černého textu na bílem pozadí. Rozpohybujte svoje stránky tak ať jsou interaktivní a ať návštevníkovi umožní opravdovou interakci.