Projekty

MASSVERSEHeroable

MASSVERSE

Máte rádí zábavu? My to víme a proto našim jediným cílem této hry je zábava. Je důležité vyhrát, ale nemá smysl trestat hráče za prohru. Právě naopak, věříme, že každá čast hry by měla být sama o sobě zábavná. Nezáleží jestli se rozhodne budovat jednu velkou stanici na které vystavíte různé moduly, budete rozšiřovat vaší ekonomiku a výrobu, nebo jestli se rozhodnete řídit vaší flotilu napříč galaxii. Obě dvě cesty vás můžou dovést jak k víťezství tak k zábavě.

S pokrokem sociálních sítí (např. facebook, Google+) si lidé zvykli na jistý komfort v rámci komunikace. Massverse je sociální hra, nejste nuceni hrát ve skupině, ale jste v tom podporováni. Také komunikace s vašimi kamarády neni nikterak složitá. Všudy přitomný chat vám umožnuje kdykoliv kontakovat vaše spoluhráče, skupiny a frakce. Pokud vás nebaví vytvářet nové účty furt dokola tak využíjte přihlášení pomocí vašeho facebook, nebo Google+ účtu.

Heroable

Na tomto projektu spolupracuji se svým bratrem Michalem Hlaváčem. Projekt zatím není zveřejněný, sledujte google+ pro více informací.

Více informací bude zveřejněno 1.12.2011.